logo konferencji PSTIS

Konferencja 2017

Program konferencji 2017

Klasyfikacja, diagnoza i terapia procesów przetwarzania sensorycznego. Modele klasyfikacji. Narzędzia badawcze i diagnostyczne. Implikacje do praktyki terapeutycznej.

13 maja 2017

08.30 – 09.00 Rejestracja. Bufet powitalny.
09.00 – 09.15 Uroczyste rozpoczęcie
Jolanta Kazanowska prezes PSTIS, Marta Wasilewska wiceprezes PSTIS
 

Moduł I: Modele klasyfikacji.

09.15 – 10.20 Diagnoza różnicująca w integracji sensorycznej, dylematy, historia i najnowsza typologia zaburzeń.
Zbigniew Przyrowski
10.20 – 10.40 Zaburzenia regulacji w świetle Klasyfikacji DC:0-3R.
Jolanta Kazanowska
10.40 — 11.10 Przerwa
 

Moduł II: Narzędzia badawcze i diagnostyczne.

11.10 – 12.10 Jakościowe podejście w diagnozie procesów przetwarzania sensorycznego
Magdalena Okrzasa
12.10 – 12.40 Zaburzenia mowy w świetle poszczególnych obszarów dysfunkcji SI
Jolanta Kazanowska
12.40 – 13.40 Obiad
 

Moduł III: Implikacje do praktyki terapeutycznej.

13.40 – 14.20 Dieta sensoryczna – strategie i praktyczne rozwiązania
dr Marta Wiśniewska
14.20 – 14.50 Sytuacja dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej okiem praktyka – lekarza psychiatry
Anna Iwanek-Zakrzewska
14.50 – 15.20 Przerwa
15.20 — 15.50 Dziecko PRAWIE zdrowe – z umiarkowanie niższym napięciem mięśniowym
dr Bożena Dołyk
15.50 – 16.20 Warsztat: Ergonomia pracy terapeuty SI.
Artur Kownacki
16.20 – 16.30 Prezentacja naszych debiutujących partnerów
16.30 – 17.00 Losowanie atrakcyjnych niespodzianek przekazanych przez partnerów i sponsorów.
Uroczyste zakończenie Konferencji.
Jolanta Kazanowska prezes PSTIS, Marta Wasilewska wiceprezes PSTIS

Punkt Konsultacyjny dla terapeutów – podczas wszystkich przerw

Ewa Grzybowska; Małgorzata Dębińska-Pruchniak; Małgorzata Wiśniewska-Kamienik

Lista uczestników 2017

LISTA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI 2017

1. Andrukiewicz-Karaś Beata
2. Andrzejczak Justyna
3. Aniołczyk Anita
4. Antoniewicz Joanna
5. Antosiewicz Hanna
6. Arak Małgorzata
7. Archamowicz Urszula
8. Baińska Ewa
9. Bajgus Magdalena
10. Baran Izabela
11. Bartnicka Monika
12. Batory-Dominiak Małgorzata
13. Bereza Agnieszka
14. Bernaciak Elżbieta
15. Bernacka Janina
16. Białkowska Marzena
17. Bieguszewska Katarzyna
18. Bielecka Izabela
19. Bilska- Adamus Aneta
20. Błaszkiewicz Katarzyna
21. Błaś Wioletta
22. Bobowska Anna
23. Bobrowska Katarzyna
24. Boczkowska Marta
25. Bogaczewicz-Węglińska Sonia
26. Bonowicz Magdalena
27. Borejko-Szafran Monika
28. Borowiecka Renata
29. Borowska – Kociemba Agnieszka
30. Brykalska Małgorzata
31. Brzezińska Alina
32. Brzostowski Jacek
33. Bujak Agnieszka
34. Bukała Zuzanna
35. Cerańska Grażyna
36. Chabior Katarzyna
37. Chachulska Urszula
38. Chłopek-Śnioch Sylwia
39. Chmielewska Małgorzata Magdalena
40. Chmielewska Paulina
41. Chmura Hanna
42. Chomicz-Kieniewicz Małgorzata
43. Chrołowska-Klekotka Marta
44. Chwedczuk Agnieszka
45. Chyła Maria
46. Cieślak Edyta
47. Ciszak Beata
48. Ciszewska Joanna
49. Cygan Barbara
50. Czeranowska Anna
51. Darlińska Barbara
52. Dąbrowska Maria Magdalena
53. Dec-Kwiatkowska Anna
54. Deresińska-Grynfelder Anna Magda
55. Dobrowolska Dorota
56. Dobrzańska Marta
57. Dudar Anna
58. Dunajewska Wioletta
59. Dynak Renata
60. Dzienio Marta
61. Dzierżanowska Paulina
62. Dziubałka Monika
63. Dziuba-Pęksa Monika
64. Ekert Elżbieta
65. Felisiak-Staniak Agnieszka
66. Fidelus Elżbieta
67. Figiel Beata
68. Furman Jolanta
69. Gidzińska Agata
70. Gietka Stanisława
71. Gniadecka Katarzyna
72. Gola Beata
73. Goliszek Joanna
74. Gołębczyk Jowita
75. Goździk Aneta
76. Górnik Renata
77. Graff Grażyna
78. Grądzka Eleonora
79. Grodzka-Owczarek Bogusława
80. Gromadecka Agnieszka
81. Grymuła Renata
82. Gryżewska Aneta
83. Gudra Kamila
84. Gumulak Monika Katarzyna
85. Hanas-Wieczorek Katarzyna
86. Hasior-Garbacz Magdalena
87. Homa Lucyna
88. Hetmańska-Wrzeszcz Jolanta
89. Iwaszkiewicz Agnieszka
90. Jabłońska Małgorzata
91. Jacuńska Anna
92. Jakóbiak Monika
93. Jakóbowska-Pięta Beata
94. Jakubik Katarzyna
95. Jakubowska Monika
96. Jakubowska Olga
97. Jamorska Anna
98. Janowska Krystyna
99. Janus Anna
100. Janusz Karolina
101. Jarek-Syska Iwona
102. Jaroszewska Anna
103. Jasińska Anna
104. Jegier Anita
105. Kacperska-Walendziak Izabela
106. Kacprzyk Anna
107. Kaczyńska Monika
108. Kajzer Sylwia
109. Kalka Paulina
110. Kałużna-Bańkowska Monika
111. Kamińska Iwona
112. Karbowińska Edyta Jolanta
113. Kędzierska Ewelina
114. Kępka Justyna
115. Kisiel Marzena
116. Klimas Marcelina
117. Kłoda Maja
118. Kobalczyk Monika
119. Kobyliński Rafał
120. Kokosza Anna
121. Konopka Monika Barbara
122. Kopczuk Anna
123. Kopczyńska Nina
124. Korkosz Katarzyna
125. Korneluk-Kłoś Agata
126. Korotkiewicz Monika
127. Korwel-Wróbel Agnieszka
128. Korzeniecka Iwona
129. Kosior Edyta
130. Kosior-Maleta Dorota Aldona
131. Kossak-Błajszczak Maria
132. Kosyl Magdalena
133. Koszucka Maria
134. Kościańska Anna
135. Kościółek Elżbieta
136. Kowalewicz-Rusiecka Emilia
137. Kowalik Hanna Stefania
138. Kowalska Agnieszka
139. Kowalska Sylwia
140. Kozdrowska Barbara
141. Krajewska Katarzyna
142. Krajewska Małgorzata
143. Krak Anna
144. Kresa Iwona
145. Król Aneta
146. Królak Aneta
147. Krystek Ewa
148. Krzysztoń-Sikora Dorota
149. Kuberska Elżbieta Krystyna
150. Kuc Bogusława
151. Kucharczyk Monika
152. Kucharska Sylwia
153. Kulas Ewa
154. Kulikowska-Perzan Małgorzata
155. Kunka Katarzyna
156. Kustosz-Nowak Paulina
157. Kuza Edyta
158. Kwasowiec Lidia
159. Lamparska Katarzyna
160. Laskowska Anita Wanda
161. Lewandowska Anna
162. Lewandowska Grażyna
163. Lewandowska Marta
164. Linart Monika
165. Lipiec Ewelina
166. Lipiejko Małgorzata
167. Lipińska Magdalena
168. Lonc Agata
169. Lorenc-Handerek Eliza
170. Ludwiczak Agnieszka
171. Łuniewska Karolina
172. Madej Anna
173. Majchrzak Jolanta Teresa
174. Malara Iwona
175. Malec Zbigniew
176. Malinowska Karolina
177. Małek Agnieszka
178. Marczyk-Reda Iwona
179. Maroszek Olga
180. Marszang-Piszkiewicz Marta
181. Mazur Monika
182. Mazurek-Otto Kamila
183. Mazurek Sylwia
184. Michalak Agnieszka
185. Mickholz Monika
186. Mikler-Chwastek Anna
187. Mikulska Magdalena
188. Mikuła Zuzanna
189. Miłosz Elżbieta
190. Minota Daniela
191. Modzelewska-Januszczyk Agnieszka
192. Mokrzan Małgorzata
193. Mossor-Kwit Maria
194. Mościcka Magdalena
195. Mrówka Agnieszka
196. Mucha Agnieszka
197. Musiał Agnieszka Katarzyna
198. Myślak-Orzechowska Joanna
199. Nakielska Magdalena
200. Niesobska Matylda
201. Niewiadomska Aleksandra
202. Nobis Renata
203. Nowak Stanisława
204. Nowicka Sylwia
205. Nurczyńska Grażyna
206. Olak Marta
207. Olejniczak Agnieszka
208. Olejnik Agnieszka
209. Osiecka Iwona Ewa
210. Osowska Anna
211. Panas Edyta
212. Paszkowska Katarzyna
213. Pawlak Monika
214. Pawłowska Agata
215. Pazdyga Olga
216. Peluch Sylwia
217. Pepłowska Agnieszka
218. Perchalec-Wykręt Agata
219. Pergół Amelia
220. Perkowska Małgorzata
221. Perskiewicz Agnieszka
222. Piątkowska-Kleczek Zofia
223. Piekarczyk Katarzyna
224. Pietraszek Katarzyna
225. Pietruczuk Marta
226. Piktel Beata
227. Pisarek Agnieszka
228. Pisarek Ewa
229. Pisula Barbara
230. Pluta Joanna
231. Płuska Barbara
232. Pniewska Anna
233. Podgórska Iwona
234. Porada Agnieszka
235. Potok Agnieszka
236. Prusik Joanna
237. Przewłoka Monika
238. Ptak Karolina
239. Ptasińska Elżbieta
240. Pufund Dorota
241. Rawska Monika
1. Rećko Bożena
2. Rej Małgorzata Marta
242. Rekosz Zdzisława
243. Rolnik Małgorzata
244. Rosińska Ewa
245. Roszko Joanna
246. Rotyńska Ewa
247. Rozińska Justyna
248. Rudzińska Beata
249. Rudzińska Marzena
250. Rusiłowicz-Snarska Joanna
251. Rychlicka Agnieszka
252. Ryszkowska Renata
253. Sadko Joanna
254. Sakowska-Chudy Małgorzata
255. Salamon Karolina
256. Senger Monika
257. Sielska Katarzyna
258. Sieradzka-Borkowska Anna
259. Sikora Katarzyna
260. Sikora Sabina
261. Skarewicz Katarzyna
262. Skibniewska Anna
263. Skoczeń Elżbieta
264. Skučaitė Gintarė
265. Słomczyńska Małgorzata Izabela
266. Słowicka Justyna
267. Smagacz Natalia
268. Sobczak Joanna
269. Sobieraj Agnieszka
270. Sobocińska Anna
271. Sosnowska Ramona
272. Stachura Iwona
273. Stadnik Małgorzata
274. Stańczak Jolanta
275. Starzak Joanna
276. Stefańczyk-Kwosek Kinga
277. Stempowska Danuta
278. Sternak Agnieszka
279. Stępień Anna
280. Stopa Anna
281. Strąk Gabriela
282. Stręk Magdalena
283. Stręk-Markowska Agnieszka
284. Surmiak Kamilla
285. Syska Weronika
286. Szczecińska Ilona
287. Szostek Agnieszka
288. Szubińska Anna
289. Szulecka Wiesława
290. Szumiec Bernadeta
291. Szumska Anna
292. Szydłowska-Grajcar Marzena
293. Szymkowski Przemysław
294. Śnieżek Justyna
295. Świątek Agnieszka
296. Świerżewska Aleksandra
297. Tamošunienė Justina
298. Targoński Marcin
299. Trzcińska Teresa
300. Trześniowska Monika
301. Turała Aleksandra
302. Turczyńska-Korczyńska Małgorzata
303. Tymoszuk Milena
304. Urbanowicz Dorota
305. Urbańczyk Agata
306. Wabia Beata
307. Walorczyk Barbara
308. Wardacka Joanna
309. Wasilewicz Beata
310. Wentykier Monika
311. Wieczorek Sylwia
312. Wierzbicka Iwona
313. Witkowska Katarzyna
314. Wiśniewska Kamila
315. Włodarczyk Małgorzata
316. Wodzińska Anita
317. Wojnarska Izabela
318. Wojtunik Anna
319. Woś-Michalska Kamila
320. Woźniak Marzena
321. Wysocka-Rutkowska Edyta
322. Wziątek Agnieszka
323. Wziątek Marcin
324. Zarzycka Elżbieta
325. Zason Małgorzata
326. Ziątek Michalina
327. Zielińska Karolina
328. Ziółkowska-Nowakowska Lidia
329. Zmudzińska Izabela
330. Zygmunt Eliza Paulina
331. Żak Agnieszka
332. Żarska Joanna
333. Żebrowska-Wróbel Ewa Hanna
334. Żelisko-Faluszewska Justyna
335. Żmich Ewa
336. Żmijewska Elżbieta
337. Żmuda Danuta
338. Żurawska Agnieszka

Informacje – Konferencja 2017

Informacje

Data:  13 maja 2017 r.

Miejsce: Warszawa, Hotel Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79
www.warsawmarriott.pl

Komitet Organizacyjny

  • Jolanta Kazanowska
  • Marta Wasilewska
  • Marta Perekitko
  • Irena Olbryś
  • Ewa Grzybowska
  • Monika Wiśniewska

Komitet Naukowy

  • Ewa Grzybowska – Instruktor Senior Integracji Sensorycznej
  • Zbigniew Przyrowski – Instruktor Senior Integracji Sensorycznej
  • dr n. med. Grażyna Banaszek
  • dr. n. hum. Marta Wiśniewska
  • prof. nadzw. Marcin Krawczyński

Komitet Honorowy

  • prof. dr hab. n. med. Małgorzata Syczewska – Dyrektor IPCZD
  • prof. zw. dr hab. Waldemar Tłokiński – Rektor Ateneum SW w Gdańsku