logo konferencji PSTIS

Nagrody i konkursy

Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku

Największe w Polsce wydawnictwo testów pedagogicznych oraz drugie co do wielkość wydawnictwo testów psychologicznych.Oprócz działalności wydawniczej prowadzą także badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Przez Ministerstwo Edukacji i Nauki uznani za wydawnictwo naukowe publikujące tzw. monografie punktowane. Zródło: https://pracowniatestow.pl/o-nas Wszyscy uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z aktualnym katalogiem narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych oraz szkoleń dystrybuowanych przez pracownię.

Podczas konferencji odbędzie się losowanie nagród. Pracownia testów przekazała na ten cel trzy nagrody w postaci narzędzi: „Profil sensoryczny dziecka” autorstwa Marty Wiśniewskiej; „Krótka Skala Rozwoju Niemowlęcia” autorstwa Magdalena Chrzan-Dętkoś; „Krótka Skala Rozwoju Dziecka” autorstwa Magdalena Chrzan-Dętkoś. 


Tomatis®

Tomtis

Metoda Tomatisa® jest techniką dźwiękowej stymulacji sensorycznej, umożliwiającą poprawienie słuchania jako funkcji kognitywnej. Znalazła ona zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak m.in. problemy w uczeniu się i zakłócenia językowe, zaburzenia afektywne i emocjonalne, kłopoty z koncentracją, rozwój osobowościowy czy nauczanie języków obcych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod poniższym linkiem: www.tomatis.com. Szkolenia i urządzenia są dostępne tylko dla osób profesjonalnie zajmujących się terapią lub pedagogiką (terapeuci, nauczyciele, psychologowie, logopedzi etc.), z dyplomem ukończenia studiów wyższych w jednej z pokrewnych dziedzin i przynajmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym. 

Podczas konferencji zapraszamy do stanowiska Tomatis®, gdzie będzie można wziąć udział w konkursie. Nagrodą będą słuchawki Soundsory® do treningu słuchowo-ruchowego.


Empis

Empis

Sklep z zabawkami sensorycznymi, edukacyjnymi i drewnianymi. Największy wybór sprzętu i pomocy do Integracji Sensorycznej w tym własnej produkcji. Bogate wyposażenie sal Doświadczania Świata. Dostępne pomoce takie jak kołdra obciążeniowa, kamizelka obciażeniowa, woreczki sensoryczne, huśtawki, kołyski oraz podwiesia.
Empis jest także producentem oraz dystrybutorem pomocy do Polskich Standaryzowanych Testów Integracji Sensorycznej.

Empis przekazał na loterię zniżkę o wartości 1000 pln. Dodatkowo dla każdego uczestnika konferencji zostały przygotowane gniotki oraz plazma. Podczas wydarzenia na stoisku Empis będzie można zrobić zakupy ze zniżką 15% z okazji 15 lecia firmy Empis. Kod zniżkowy będzie także ważny cały tydzień po konferencji na zakupy stacjonarne oraz online!
Zapraszamy do sklepu https://empis.pl.


SleepChanger

Działając zgodnie z naszym mottem „Wypocznij by osiągać więcej”, sprzedajemy najwyższej jakości kołdry obciążeniowe dla dorosłych i dla dzieci a także poduszki z łuską gryki, zapewniające wypoczynek, o jakim marzyliście. Robimy je z najlepszych materiałów, dopasowane do potrzeb i wymagań przyszłych użytkowników, dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i ciężarów wypełnienia. W SleepChanger zajmujemy się wszystkimi aspektami dotyczącymi higieny snu, leczenia zaburzeń utrudniających zaśnięcie, technik relaksacyjnych, a wiedzę na ten temat znajdziecie na naszym blogu firmowym. Dzięki tym poradom raz na zawsze pozbędziecie się swoich problemów ze snem, prześpicie spokojnie całą noc otuleni ciepłem kołdry sensorycznej, a rano wstaniecie zrelaksowani i gotowi do działania.

SleepChanger przekazał na loterię kołdrę obciążeniową dla dzieci o wymiarach: 100 x 150 waga: 3kg a także, zniżkę 5% w swoim sklepie internetowym http://sleep-changer.com/ na hasło pstis

Patronat honorowy

Herb Miasta Stołecznego Warszawa
APS logo


Patronat Honorowy Dyrektora Instytutu Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka

Partnerzy


slajd