logo konferencji PSTIS

Konferencja 2019

Lista uczestników Konferencji 2019

  1. Abramowicz Elwira
  2. Adamczak Anita
  3. Andrukiewicz Beata
  4. Antoniewicz Joanna
  5. Bakan Katarzyna
  6. Banasiak Iwona
  7. Bialorucka-Juras Paulina
  8. Białkowska Marzena
  9. Bieguszewska Katarzyna
  10. Bielecka Izabela
  11. Bilska Adamus Aneta
  12. Bober Joanna
  13. Bobrowska Katarzyna
  14. Bogaczewicz-Węglińska Sonia
  15. Bondel Aldona
  16. Bonowicz Magda
  17. Borowiec-Labryszewska Ewa
  18. Borowiecka-Jurga Anna
  19. Brilowska Elżbieta
  20. Brzezińska Alina
  21. Bunk Jolanta
  22. Buraczyńska Dagmara
  23. Cegłowska Paulina
  24. Cerańska Grażyna Maria
  25. Chachuła Kamila
  26. Chmura Hanna
  27. Chodorowska Monika
  28. Cholewińska-Dacka Marta
  29. Chomicz-Kieniewicz Małgorzata
  30. Chróst Małgorzata
  31. Chrząszcz-Piątkowska Iwona
  32. Cichomska-Jakuszewska Marianna
  33. Ciszewska Joanna
  34. Cygan Barbara
  35. Czeranowska Anna
  36. Czernik Katarzyna
  37. Darlińska Barbara
  38. Dębowska Ewa
  39. Domagalska Barbara
  40. Domarecka Małgorzata
  41. Domarecki Patryk
  42. Drozdecka Anna
  43. Dróżdż Katarzyna
  44. Drzewowska-Szewczyk Elżbieta
  45. Dudek Karina
  46. Dzienio Marta
  47. Dzierżanowska Paulina
  48. Dziubaty Małgorzata
  49. Ekert Elżbieta
  50. Figiel Beata
  51. Fila Katarzyna
  52. Filipek Edyta
  53. Gajoch Agnieszka
  54. Gidzińska Agata
  55. Giersz Joanna
  56. Gil Małgorzata
  57. Głodek-Mulawa Karolina
  58. Gniadecka Katarzyna
  59. Gola Beata
  60. Gollob Krystyna
  61. Gorlewska Warda Wanda
  62. Górska Anna
  63. Graff Grażyna
  64. Grądzka Eleonora
  65. Gregorek Anna
  66. Gromadecka Agnieszka
  67. Gumulak Monika
  68. Gutowska Wanda
  69. Haűpa Marta
  70. Hełmecka Monika
  71. Hołozubiec Magdalena
  72. Igielski Dominika
  73. Iskra Ewelina
  74. Jabłońska Małgorzata
  75. Jagieło Sylwia
  76. Jakóbowska-Pięta Beata
  77. Jakubowska Monika
  78. Jalowska Małgorzata
  79. Janik Joanna
  80. Janusz Karolina
  81. Jarek-Syska Iwona
  82. Jaworska Małgorzata
  83. Jemielita Małgorzata
  84. Juchnicka Agnieszka
  85. Kaczmarska Anna
  86. Kadziewicz Małgorzata
  87. Kafarska Kowalczyk Sylwia
  88. Kałkowska Magdalena
  89. Kanterewicz-Karapyta Anna
  90. Karpińska Ewa
  91. Kasprzykowska Aleksandra
  92. Kąsek-Spóz Marzanna
  93. Kędzierska Ewelina
  94. Kępka Justyna
  95. Kieruczenko Barbara
  96. Kierzkowska Anna
  97. Klepacka Karolina
  98. Kłosek Klaudyna
  99. Kobyliński Rafał
  100. Kopczuk Anna
  101. Korwel Wróbel Agnieszka
  102. Kossowska Anna
  103. Kowalczyk Ewelina
  104. Kozielska Beata
  105. Krajewska Katarzyna
  106. Krajewska Małgorzata
  107. Krak Anna
  108. Krasińska Magdalena
  109. Krasowicz Renata
  110. Król Olena
  111. Kulesza Monika
  112. Kulikowska Weronika
  113. Kuna Katarzyna
  114. Kupis Monika
  115. Kwasowiec Lidia
  116. Laskowska Anita
  117. Lempart-Jasion Monika
  118. Lipińska Magdalena Anna
  119. Lipniacka Anna
  120. Lis Monika
  121. Lonc Agata
  122. Łakoma Wioleta
  123. Maciąg-Fronk Aleksandra
  124. Madej Marzena
  125. Magier Blanka
  126. Maj Ewelina
  127. Majchrzak Jolanta
  128. Majewska Beata
  129. Makowiecka Żaneta
  130. Makowska Urszula
  131. Maladyn-Sojka Małgorzata
  132. Malec Zbigniew
  133. Malinowska-Burchardt Katarzyna
  134. Malka Magdalena
  135. Małek Agnieszka
  136. Marciniak-Sznajder Marzenna
  137. Marcinkowska-Obuchowska Izabela
  138. Marczak Kornelia
  139. Maroszek Olga
  140. Masik Magdalena
  141. Michalak Agnieszka
  142. Miechowiecka Iwona
  143. Miklewska Aleksandra
  144. Mikulska Magdalena
  145. Mirocha Agnieszka
  146. Mital Paweł
  147. Modzelewska-Januszczyk Agnieszka
  148. Mokrzan Małgorzata
  149. Mrozik Gliszczyńska Ewa
  150. Mucha Wioleta
  151. Murarz- Perz Dominika
  152. Nadziakiewicz Ewelina
  153. Najgebauer Julita
  154. Nakielska Magda
  155. Niemiec Magdalena
  156. Niesobska Matylda
  157. Nitychoruk Piekarz Ilona
  158. Nowak Joanna
  159. Ochocka Magdalena
  160. Olczak Marta
  161. Olejnik Agnieszka
  162. Oleńczak Paulina
  163. Olszewska Marta
  164. Orłowska Anna
  165. Orzoł Anna
  166. Osiecka Iwona
  167. Pabich-Kosowska Magdalena
  168. Paczkowsks Monika
  169. Panas Edyta
  170. Perchalec-Wykręt Agata
  171. Piątkowska-Kleczek Zofia
  172. Piekarczyk Katarzyna
  173. Piekutowska Iga
  174. Pieńkowska Hanna
  175. Pietraszek Katarzyna
  176. Pietruszka Justyna
  177. Pisarek Agnieszka
  178. Pluta Joanna
  179. Pociask Marta
  180. Podgórna Marlena
  181. Podgórska Katarzyna
  182. Polańska Iwona
  183. Posłuszny Adam
  184. Posłuszny Aleksandra
  185. Potyrała Eliza
  186. Prokopowicz Magdalena
  187. Ptak Elżbieta
  188. Ptak Karolina
  189. Radzewicz Joanna
  190. Raginia Aleksandra
  191. Rekosz Zdzisława
  192. Rogalska-Wojciechowska Jolanta
  193. Rokita Agata
  194. Romańczuk Agnieszka
  195. Rosińska Ewa Bożena
  196. Rosińska Kinga
  197. Rotyńska Ewa
  198. Różycka Anna
  199. Rudzińska Marzena
  200. Rusiłowicz-Snarska Joanna Henryka
  201. Rząca Anna
  202. Samsel Anna
  203. Siedliska-Koter Wioletta
  204. Skarewicz Katarzyna
  205. Skibniewska Anna
  206. Składowsks Katarzyna
  207. Skrzek Katarzyna
  208. Skubis Joanna
  209. Sławińska Agnieszka
  210. Słupek Monika
  211. Smorczewska Justyna
  212. Sokół Małgorzata
  213. Solarska Beata
  214. Staszczuk Katarzyna
  215. Staszewska Joanna
  216. Stawiarz Anna
  217. Stelmach-Kwoka Mirosława
  218. Stereńczak Aleksandra
  219. Sternak Agnieszka
  220. Stolarska Kinga
  221. Sulej Karolina
  222. Superson-Yaakoubi Anna
  223. Szczecińska Ilona
  224. Szmytkowska Agnieszka
  225. Szokaluk Aleksandra
  226. Szpankowska Elżbieta
  227. Szulecka Wiesława
  228. Szwed Ewa
  229. Szydłowska-Grajcar Marzena
  230. Śledź Sylwia
  231. Śliwerska Barbara
  232. Środek Małgorzata
  233. Taratuta Sławomira
  234. Targoński Marcin
  235. Terlicka Dorota
  236. Toczydłowska-Chmiel Barbara
  237. Tomaszewska Hanna
  238. Torebko Gabriela
  239. Trzcińska Marta
  240. Trzcińska Teresa
  241. Tymoszuk Milena
  242. Walter Anna
  243. Wardacka Joanna
  244. Wasak Joanna
  245. Wądołowska Agnieszka
  246. Wieczorek Sylwia
  247. Więtczak Mariusz
  248. Wilgorski Adam
  249. Wiśniewska Kamila
  250. Wojciechowska Beata
  251. Wojciechowska Paulina
  252. Wojciehowska Urszula
  253. Wojnarska Izabela
  254. Wojtowicz Barbara
  255. Woszczek Izabela
  256. Wrzosek-Bartnik Joanna
  257. Wysocka-Rutkowska Edyta
  258. Wziątek Marcin
  259. Zaniewska- Ciep Iwona Joanna
  260. Zaorska-Dziedzic Magdalena
  261. Zarzycka Elżbieta
  262. Zason Małgorzata
  263. Zatorska-Kowal Joanna
  264. Ząbik Małgorzata
  265. Ziemak Ewelina
  266. Ziemniak Lidia
  267. Ziółkowska-Nowakowska Lidia
  268. Zmudzińska Izabela
  269. Żarska Joanna
  270. Żegleń Anna
  271. Żmijewska Elżbieta
  272. Żuk Olga

Program Konferencji 2019

DYSPRAKSJA i ZABURZENIA POSTURALNE W DIAGNOZIE I TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
18 maja 2019

8.00-9.00

Rejestracja uczestników, kawa powitalna

9.00-9.15

Uroczyste rozpoczęcie konferencji

9.15-10.00

Dlaczego mózg lubi ruch? – dr Krystyna Rymarczyk

10.00-10.30

Czynniki wpływające na prawidłowość rozwoju postawy od najwcześniejszego okresu życia – dr Maria Borkowska

10.30-11.00

Stereotypie ruchowe z perspektywy psychiatrylek.med. Anna Gralewicz

11.00-11.30

Przerwa kawowa

11.30-12.00

List otwarty do Rodziców – jak wspierać rozwój posturalny dziecka od poczęcia –  dr Marta Wiśniewska

12.00-12.45

Zaburzenia motoryczne o bazie sensorycznej współwystępujące ze spektrum autyzmu – Steve McGuinness FRSA

12.45-14.00

Przerwa obiadowa

14.00-14.45

Diagnoza trudności z wyobrażeniowym elementem praksji u dzieci z dyspraksją  – dr Teresa May-Benson (webinar)

14.45-15.30

Podstawy terapii dyspraksji przy zaburzeniach na etapie wyobrażeniowym – dr Teresa May-Benson (webinar)

15.30-16.00

Panel dyskusyjny z udziałem prelegentów

 

16.00-16.15

Uroczyste wręczenie nagrody

16.15-16.30

Przerwa kawowa

16.30-17.00

Terapia ręki w aspekcie SI a usprawnianie małej motoryki – mgr fizjoterapii Izabela Gelleta

17.00-17.30

Czego terapeuta SI może dowiedzieć się od osteopaty – mgr  fizjoterapii Aneta Szczepańska

17.30-18.00

Uroczyste zakończenie konferencji